You are currently viewing Listwy do boniowania kolory

Listwy do boniowania tak naprawdę mogą przybierać różne kolory. Produkty te oryginalnie są wytwarzane w barwie białej. Jednak technologia wykonania sprawia, że można je malować według własnego pomysłu. To bardzo korzystne i wygodne rozwiązanie dla miłośników sztukaterii elewacyjnej. Komponenty z tej grupy produkowane są z niezwykle trwałego styropianu EPS 200. Tworzywo to dodatkowo pokrywa się powłoką z kruszywa kwarcowego i żywicy. Taka mieszanka zapewnia maksymalną lekkość listw przy ich jednoczesnej wytrzymałości. Produkty do boniowania są odporne na działanie wody, wilgoć, promieniowanie słoneczne, drobnoustroje, grzyb oraz pleśń. Wspomniana powłoka z tynku sztukatorskiego chroni dodatkowo przed uszkodzeniami zewnętrznymi i mikropęknięciami.

Listwy są bardzo wygodnym i szybkim rozwiązaniem, które już od dłuższego czasu staje się standardem przy boniowaniu. Wykonywanie tej techniki tradycyjnymi metodami jest zbyt czasochłonne i absorbujące. W dodatku niesie ze sobą ryzyko ubytków i nierówności. Komponenty sztukateryjne z tej grupy gwarantują natomiast idealnie proste krawędzie, które będą cieszyć przez długie lata. W dodatku wzorowo wpisują się w trend nowoczesnego ozdabiania budynków, stanowiąc świetne i efektowne wykończenie elewacji. Sprawdzają się jednak również w przypadku zabudowy bardziej klasycznej, odnoszącej się do dawnych stylów w architekturze.

Listwy do boniowania cena

Jak kształtują się ceny listew do boniowania? W zależności od rozmiaru, koszt za metr bieżący tego produktu waha się od 26 złotych do 32 złotych. Modele o wymiarach 5 x 5 x 200 centymetrów kosztują 26 złotych, a za listwy w rozmiarze 5 x 10 x 200 zapłacimy 32 złote. W ofercie producenta znajduje się 10 wzorów, co daje klientom swobodę wyboru i możliwość idealnego dopasowania produktu do danej elewacji. Dobrze dobrana sztukateria potrafi diametralnie odmienić wygląd zewnętrzny obiektu i nadać mu nowy charakter. Warto to sobie uświadomić, bo często z pozoru drobne zmiany wprowadzają małą, pozytywną rewolucję.

Listwy do boniowania elewacji producent

Dodaj komentarz